20/6

Co to je?

Projekt, který vytváří návyky, plány, nový způsob myšlení, ale především podporuje a zlepšuje finanční gramotnost mladých lidí. Říká se, že člověk by si měl odkládat 20% ze své výplaty, ale bohužel se tak neděje. Všichni zúčastnění si po dobu šesti měsíců budou odkládat 20% financí. Po uplinutí půl roku všechny vyzvu ke zpětné vazbě, jak se vám dařilo, co by jste změnili a jaké máte plány. Cílem především je, vytvořit si návyk a disciplínu. 

Proč to je?

Od nás systém očekává, že si jednoho dne půjčíme a nebo nebudeme platit kreditní kartu, když je v  bezúročném období. Vždy se může stát kdykoliv cokoliv, ale určitě je potřeba být pokročilým ve světě peněz a umět peníze nechat růst a mít rezervy. Jenže k tomu potřebujeme první krok a ten je ze všech nejtěžší. Začít platit sám sobě a peníze zhodnotit. Není to jenom o tom, naučit se, ale sdílet naše zkušenosti obyčejného člověka. 

pro koho to je?

Pro každého, kdo je silný, chce si vytvořit disciplínu a finančně se vzdělávat. Chci předem upozornit, že každý má jinou životní situaci a je potřeba to zvážit. 

Chci se zúčastnit, ale nevím do čeho investovat

Žádný učený z nebe nespadl. Někdo už má velké zkušenosti a pro někoho je vše nové. V tomto projektu si všichni navzájem pomůžeme. 

Jak dlouho to potrvá?

Projekt bude trvat šest měsíců. Pro někoho se to může zdát jako dlouhá doba, ale věřte, že je potřeba být trpělivý, protože je to běh na dlouhou trať.

co mi to dá?

Pokud projekt budete brát vážně a férově, měli byste si vytvořit návyk, platit sám sobě. Dá vám to klid na duši, že dokážete být vytrvalý. Uvidíte výsledky a bude vás to ještě více motivovat. Naučíte se hospodařit s penězi a přemýšlet o věcech, které opravdu potřebujete a naopak bez kterých se obejdete. 

Už si odkládám penize...

To je jedině dobře. Zkušenosti lidí jsou vždy vítány. 

jak se zaregistrovat ?

Dole vyplňte formulář s předmětem 20/6 a proč byste chtěli do projektu vstoupit. 

Pokud chcete projekt blíže představit, popřípadě něčemu nerozumíte, informujte mě na info@hedvigh.cz nebo na instagramu a já se vám co nejdříve ozvu 🙂 

© 2019 Web by Hedvika Vighová | Ochrana osobních údajů